Rašykite mums
info@NTgidas.lt
Vilniaus biuras
+370 613 18888
NTgidas.lt FacebookeNTgidas.lt YouTube kanalas

 

 

 

 

Norimą namą galime pastatyti Jūsų pasirinktoje vietoje per 3 mėnesius. Šildymo išlaidos šaltuoju laikotarpiu: apie 25 Eur per mėnesį (80 kv. namui) !!
Mūsų namų šildymui nereikalingos jokios katilinės ar pečiai. Mūsų namuose diegiamos naujausios technologijas - šilumos siurbliai oras-oras arba oras-vanduo, kurie ne tik ekonomiškai šildo Jūsų namą bet ta pati sistema veikia kaip ir kondicionierius vasarą bei oro filtravimo sistema. Norwegian karkasų technoligija ( Išskirtinai sandarus, šiltas, ilgaamžis namas). 95%. tokio tipo namų yra statoma Norvegijoje, 60% UK, 70% Skandinavijos šalyse. Anglų kalba ieškokite informacijos: SIPS panel houses.Patys gaminame visą namo konstruktyvą - skydus, bei prižiūrime jų kokybę tad galime Jums pasiūlyti pačius aukščiausios kokybės namus.
Kokybiškas namas - ilgai išliekamoji ekonominė vertė. Įsigaliojus įstatymui, kad parduodant namą, Jums reikės daryti sandarumo testą, turėdami mūsų pastatytą namą, galėsite būti ramūs, namas išliks kokybiškas ilgą laiką. Statant Norwegian karkasinius namus, naudojama tik sertifikuotos medžiagos. Beto, ši technologija pripažinta kaip pati švariausia ir draugiškiausia gamtai ir žmogui.

Naudojame tik sertifikuotas bei ekoligiškas medžiagas, tad augindami vaikus mūsų statytuose namuose būsite ramūs dėl savo bei savo vaikų  sveikatos.

Dėl kokybiško ir tvirto konstruktyvo savo namą galėsite palikti savo vaikams kurie gyvens jame dar 100 metų.
Statydami namą, mes suprojektuosime jį taip, kad džiaugsitės ne tik pietų saule svetainėje bet ir gražiais vaizdais pro langus t.y namą sklype galėsime projektuoti ir sukioti kaip Jūs norėsite.  Namo sandarumas garantuoja mažas šildymo išlaidas.
Išjungus šildymą namas atvėsta tik per 2 dienas. Protingai suprojektuoti namo atitvarų mazgai išvengiant šalčio tiltų ir užtikrinant aukštą sandarumo lygį.
Rekuperacinė vėdinimo sistema su 95% naudingumo koeficientu užtikrina mažus šilumos nuostolius. Namuose diegiame naujausios ir patogiausios inžinerinės sistemos.
Esame pastatę daugiau nei 200 skydinių namų Lietuvoje ir Europoje. Suteikiame 5 metų garantija visiems darbams, 10 metų garantija namui (konstruktyvui). Dirbame nuo vizijos iki paskutinio padėto akmenuko kieme. Jums nereikės ieškoti jokių kitų specialistų. Turime 30 skirtingų namų projektų įvairių dydžių, tad projektavimas Jums nieko nekainuos!Jei netiks nei vienas mūsų namo dizainas, mielai Jums suprojektuosime namą pagal Jus nuo 60 iki 300 kv.