Rašykite mums
info@NTgidas.lt
Vilniaus biuras
+370 613 18888
NTgidas.lt FacebookeNTgidas.lt YouTube kanalas

 

 

          NTgidas.lt statytas namas

 

                                                              

 

 

  • Mūriniai namai lieka vis dar populiariausi Lietuvoje. Pasyvių namų jau yra ir Lietuvoje, vienas jų – iš ARKO blokų Vilniuje pastatytas pirmasis vienbutis – turi ir A+ energinės klasės, ir Vokietijos Pasyvaus namo instituto sertifikatą. Tokio pasyvaus vienbučio namo su daline apdaila 1 m² statybos kaina yra apie 700 eurų, o sąnaudos šildymui ir karšto vandens ruošimui tesudaro apie 340 eurų per metus. Vienas esminių principų pasyviame name – sienų konstrukcijos šiluminė talpa, kuri padeda vasarą namui neįšilti, o žiemą neatvėsti.
  •  Šiluminę inerciją lemia sienų statybinių medžiagų tankis – didelio tankio medžiagos padeda patalpose ilgiau išlaikyti šilumą. Vieną iš didžiausių tankių, palyginti su statybiniais kitų rūšių blokais, turi ARKO mūro blokai – 1310–1600 kg/m³. Be to, šie blokai be jokių irimo požymių atlaiko ne mažiau kaip 50 šaldymo ir šildymo ciklų, o kalbant apie ilgaamžiškumą, tokios medžiagos gyvuoja daugiau kaip 100 metų. Palyginimui, gaminių, atlaikančių 25 šaldymo ir šildymo ciklus, tarnavimo laikas gali būti tik 25 metai.
  • Kaip statytojai ir vystytojai, ieškojome geriausiai šiuolaikiškų žmonių poreikius atitinkančių sprendimų, tad tiek sienų pagrindinėms konstrukcijoms, tiek apdailai nori naudoti maksimaliai ekologiškas, natūralias statybines medžiagas. Toks požiūris ypač pagirtinas, kadangi nuo statybinių medžiagų pasirinkimo priklauso ir namo gyventojų sveikata, ir gyvenimo kokybė. Rinkoje medžiagų, kurios ne tik įtiktų pačiam aktyviausiam „žaliųjų“ judėjimo atstovui, bet ir leistų džiaugtis tvirtu, šiltu ir nebrangiai išlaikomu būstu, – tikrai yra, tereikia atidžiai išsirinkti. Tiesa, dažnai pasitaiko klaidingų įsitikinimų, kad ekologiškiausia medžiaga yra molis. Vis dėlto nors ji ir natūrali, palyginti su smėliu, yra radioaktyvesnė. Tokiu atveju keramzitbetonio ar keraminiai blokai, kurių sudėtyje yra molio, negali būti laikomi ekologiškesniais už kitus.
  • Taip pat reikėtų peržvelgti ir Sveikatos apsaugos ministerijos atliktus tyrimus, pavyzdžiui, tuos, kuriuose tirti pavojingiausių sveikatai medžiagų aktyvumai pasirinktose statybinėse medžiagose. Vienas dažniausių pasirinkimų namo statyboms – ARKO silikato blokai, gaminami iš natūraliai gamtoje randamų medžiagų: smėlio, kalkių ir vandens. Kalkės – tai išdegtas ir sumaltas kalkakmenis. Šie blokai gali būti naudojami ne tik ekologiškų, bet ir energiškai efektyvių (pasyvių) namų statybose, kadangi dėl savo techninių savybių padeda lengviau tiek įgyvendinti vis griežtėsiančius energinio naudingumo klasės reikalavimus, tiek pasiekti Vokietijos Pasyvaus namo instituto sertifikavimui reikalingus rodiklius.

Naudojame tik sertifikuotas bei ekoligiškas medžiagas, tad augindami vaikus mūsų statytuose namuose būsite ramūs dėl savo bei savo vaikų  sveikatos.

ARKO blokeliai iki 12 kartų tvirtesni už kitų tipų blokelius, todėl kokybiškai pastačius namą, Jūs pamiršite visus niuansus dėl kokybės ar trūkinėjančių sienų.
Statydami namą, mes suprojektuosime jį taip, kad džiaugsitės ne tik pietų saule svetainėje bet ir gražiais vaizdais pro langus t.y namą sklype galėsime projektuoti ir sukioti kaip Jūs norėsite. Mūsų statyti namai, ko gero, yra patys sandariausi namai Lietuvoje. 
Išmani namo šildymo ir vėdinimo sistema visąlaiką namie palaikys pastovią Jūsų norimą vidaus namo temperatūrą. Protingai suprojektuoti namo atitvarų mazgai išvengiant šalčio tiltų ir užtikrinant aukštą sandarumo lygį.
Rekuperacinė vėdinimo sistema su 95% naudingumo koeficientu užtikrina mažus šilumos nuostolius. Namuose diegiame naujausios ir patogiausios inžinerinės sistemos.
Esame pastatę daugiau nei 200 namų Lietuvoje ir Europoje. Suteikiame 5 metų garantija visiems darbams, 10 metų garantija namui (konstruktyvui). Dirbame nuo vizijos iki paskutinio padėto akmenuko kieme. Jums nereikės ieškoti jokių kitų specialistų. Turime 30 skirtingų namų projektų įvairių dydžių, tad projektavimas Jums nieko nekainuos!Jei netiks nei vienas mūsų namo dizainas, mielai Jums suprojektuosime namą pagal Jus nuo 60 iki 300 kv.
Kai viskas yra organizuota - visi darbai vyksta graitai ir kokybiškai.  Mūsų namų šildymui nereikalingos jokios katilinės ar pečiai. Mūsų namuose diegiamos naujausios japonų Mitsubishi electric technologijas - šilumos siurbliai oras-oras arba oras-vanduo, kurie ne tik ekonomiškai šildo Jūsų namą bet ta pati sistema veikia kaip ir kondicionierius vasarą bei oro filtravimo sistema.
Mūsų kompanijos tikslas - kad visi užsakymai būtų tik per rekomendacijas. Tad visus darbus stengiames atlikti kokybiškai ir greitai to pasekoje visi mūsų klientai mus rekomenduoja savo pažystamiems. Mūsų kompanijos projektuoti ar statyti namai dažnai susilaukia tiek žiniasklaidos dėmesio tiek įvairių apdovanojimų. 
Kokybiškas namas - ilgai išliekamoji ekonominė vertė. Įsigaliojus įstatymui, kad parduodant namą, Jums reikės daryti sandarumo testą, turėdami mūsų pastatytą namą, galėsite būti ramūs, namas išliks kokybiškas ilgą laiką. Statant namus, naudojama tik sertifikuotos medžiagos, ekologiškas šildymas, namo sandarumas lemia bendrą harmoniją tiek Jums, tiek aplinkai , kurioje gyvenate.