Rašykite mums
info@NTgidas.lt
Vilniaus biuras
+370 613 18888
NTgidas.lt FacebookeNTgidas.lt YouTube kanalas

Namų projektavimas:

Architektai, Martynas ir Edgaras, po įgytos patirties,  realizuojantys aukštos kokybės statinius Skandinavijoje, sukurs Jums jaukius bei patogius namus ir Lietuvoje. Megstamenamais išreikšti modernų ar skandinavišką požiūrį į aukštos vertės gyvenimą privačioje, gamtos supamoje aplinkoje ar mieste, apjungiant šiuolaikišką minimalizmą, estetiką, natūralias medžiagas, žemiškas spalvas, funkcionalumą ir jaukumą. Dirbant kartu su skandinavų architektais, kūrėme šiuos namus šiuolaikiškiems žmonėms, skyrėme ypatingą dėmesį darnai su aplinka ir gyvenimui be rūpesčių.

                                               

Sklypo paieška:  

Padėsime Jums susirasti Jums patogų sklypą ir patikrinsime ar jis atitinka vius keliamus reikalavimus statybai. Jei jau turite sklypą, suprojektuosime jame Jums norimą namą.

Namo statymas:

Statome A+, A++ klasės namus Jūsų norimame sklype su pilnu įrengimu per 3 mėnesius! Galime nupirkti Jūsų norimą sklypą ar perpirkti Jūsų turimą , pastatyti namą ir viską įtraukti į bendrą paskolą su 15% pradiniu įnašų (pagal Lietuvos įstatymus). Padedame sutvarkyti finansavimą su bankais. Turime daug namų projektų. Susisiekite dėl platesnės infoirmacijos.
Naujame Jūsų name galime įrengti virtuvę, stovėjimo aikštelę, padaryti klelią iki namo, įrengti terasą, suitvarkyti kominikacijas, parinkti optimalią namo šildymo sistemą, pastatyti garažą ar pavėsinę, sudėti trinkelias.