Rašykite mums
info@NTgidas.lt
Vilniaus biuras
+370 613 18888
NTgidas.lt FacebookeNTgidas.lt YouTube kanalas

SIPS technologijos  

   Didžiuojamės galėdami pristatyti analogų Lietuvoje neturinčius kokybiškus, išskirtinius bei šiltus SIPS skydinius namus. 10 metų statybų patirtis, daugiau kaip 200 pastatytų namų Lietuvoje ir Europoje, profesionali mūsų komanda padės JUMS sukurti JŪSŲ svajonių namus.

   Kas yra S.I.P.s skydai ( Angliškai: Structural Insulated Panels arba SIP Sandwich) Jums padės suprasti mūsų architektų nupiešti brėiniai bei paruošta video medžiaga:

Video apie mūsų namus:

 

ISTORIJA:     

      Modernus gyvenamasis namas turi būti ne tik tvirtas bei ilgaamžis, bet ir šiltas, ekonomiškas, energijos sąnaudų atžvilgiu palaikantis komfortišką patalpų klimatą, tiek šaltuoju metų laiku, tiek vasarą. Renkantis statybos technologiją, nepriklausomai nuo būsimo namo dydžio, didelę įtaką turi atliekamų darbų kaina ir operatyvumas. Visa tai lengvai suderinama statybai naudojant tik SIP skydus.
      Skydai su viduje integruota termoizoliacine medžiaga buvo pradėti gaminti (JAV apie 1930-uosius metus) ir iki šiol yra gana plačiai naudojami visame pasaulyje. Pirmąjį namą pagal SIP technologiją JAV pastatė garsus amerikiečių architektas Frank Lloyd Wright. Iš tokių skydų statomi įvairūs gyvenamieji namai, visuomeniniai, komerciniai pastatai. Ši technologija palaipsniui išpopuliarėjo Kanadoje, Rusijoje ir daugelyje kitų Europos šalių. Beje, NovaSip plokščių elementai naudoti ir operos teatro Osle bei „Saxo" banko Kopenhagoje statyboje. Namai, pastatyti naudojant SIP technologiją, dažnai vadinami "Kanadietiškais“, kadangi būtent iš šios šalies, SIP pasiekė mūsų rinką.

Pristatome 4 skirtingas namo sienos komplekcijas, kurios yra parenkamos specialiai pagal Jūsų pageidavimus bei kokioje aplinkoje bus namas ( pvz. šalia kelio)

 

 

      STATYBOS TERMINAI:
     Mūsų namų statymo logistika yra kruopščiai suplanuota. 50 proc, reikalingos namo kontrukcijos yra pagaminama mūsų gamykloje, kol yra daromi pamatai sklype. Pamatų išliejimas trunka 6-8 dienas. SIPS skydų pagaminimas ir išpjaustymas, pagal 80-300 m2 ploto namo brėžinius, užtrunka iki 5 dienų.

    Namo pagrindinės kontrukcijos  sumontavimas trunka iki  1 mėnesio. Stogo uždengimas, priklausomai nuo stogo sudėtingumo, užtrunka 6-12 dienų. Namo fasado apdaila, priklausomai nuo pasirinktų apdailos medžiagų, užtrunka apie 14 dienų. Elektros instaliacijos, santechnikos, kanalizacijos išvedžiojimas - 14-20 dienų. Visa tai daroma kartu su fasado apdailos darbais. Gipso kartono montavimas, sienų paviršiaus paruošimas (plytelių, tapetų klijavimui) užtrunka 14-20 dienų. Taigi, Jūsų namas bus baigtas vos per 2,5-3 mėnesius, liks tik vidinė apdaila!
     Statybos gali vykti bet kuriuo metų laiku, kadangi montuojant namą iš SIP skydų nenaudojami užšąlantys komponentai. Tokius namus montuojame ištisus metus, išskyrus atvejus, kai oro temperatūra žemesnė nei  -10°C. SIP Skydai yra atsparūs įvairiems išoriniams aplinkos veiksniams, taip pat tokiems kaip pelėsis ar grybelis. Dėl aplinkos ir sveikatos saugos, SIP skydai yra naudojami įrengiant visų tipų pastatus, kadangi  jie nepalieka statybos atliekų ir neskleidžia jokių alergiją sukeliančių medžiagų.
    SIP skydų konstrukcijos yra ypač tvirtos, tai užtikrina speciali technologija, naudojama klijuoti OSB plokštes su neoporu, išbandyta specialistų visame pasaulyje. Tai garantuoja Jūsų namo ilgaamžiškumą ir kaip vėliau pamatysite  pjūvyje, pagrindinė namo konstrukcija niekada neperšala ir nedrėgsta.
    Gaminant SIP skydus naudojamos laiko patikrintos medžiagos, tokios kaip  OSB 3 ir neoporas,NAUDOJAME TIK klijuota džiovinta medieną, Pravartu žinoti, jog SIP skydas yra papildomai apsaugotas iš abiejų pusių: iš lauko – papildomu neoporu sluoksniu + fasado apdaila, iš vidaus - gipso kartono (+ gali būti 5 cm neoporas). Todėl skydas neturi jokio tiesioginio kontakto su aplinka. Galime drąsiai teigti, kad toks namas jums tarnaus 100 metų ir daugiau!

 

Norimą namą galime pastatyti Jūsų pasirinktoje vietoje per 3 mėnesius. Šildymo išlaidos šaltuoju laikotarpiu: apie 25 Eur per mėnesį (80 kv. namui) !!
Mūsų namų šildymui nereikalingos jokios katilinės ar pečiai. Mūsų namuose diegiamos naujausios japonų Mitsubishi electric technologijas - šilumos siurbliai oras-oras arba oras-vanduo, kurie ne tik ekonomiškai šildo Jūsų namą bet ta pati sistema veikia kaip ir kondicionierius vasarą bei oro filtravimo sistema. SIPS skydinė technoligija ( Išskirtinai sandarus, šiltas, ilgaamžis namas). 95%. tokio tipo namų yra statoma Kanadoje, 60% UK, 70% Skandinavijos šalyse. Anglų kalba ieškokite informacijos: SIPS panel houses.Patys gaminame visą namo konstruktyvą - skydus, bei prižiūrime jų kokybę tad galime Jums pasiūlyti pačius aukščiausios kokybės namus.
Kokybiškas namas - ilgai išliekamoji ekonominė vertė. Įsigaliojus įstatymui, kad parduodant namą, Jums reikės daryti sandarumo testą, turėdami mūsų pastatytą namą, galėsite būti ramūs, namas išliks kokybiškas ilgą laiką. Statant SIPS skydinius namus, naudojama tik sertifikuotos medžiagos. Beto, ši technologija pripažinta kaip pati švariausia ir draugiškiausia gamtai ir žmogui.

Naudojame tik sertifikuotas bei ekoligiškas medžiagas, tad augindami vaikus mūsų statytuose namuose būsite ramūs dėl savo bei savo vaikų  sveikatos.

SIPS skydiniai namai iki 7 kartų tvirtesnis ir sanderesni už įprastus karkasinius namus ir 2 kartus tvirtesni nei mūro blokelių namai. Video galerijoje ieškokite video, kuriame 6 aukštų skydinis namas atlaiko 7 balų žemės drebėjimo testą. SIP skydiniai namai daug kartų tvirtesni ir sandaresni už įprastus karkasinius pastatus ir jie neturi karkasiniams namams būdingo vaikščiojimo, todėl fasadą galima apdirbti kaip ir įprastą mūrinį;
Statydami namą, mes suprojektuosime jį taip, kad džiaugsitės ne tik pietų saule svetainėje bet ir gražiais vaizdais pro langus t.y namą sklype galėsime projektuoti ir sukioti kaip Jūs norėsite. Mūsų S.I.P.S skydiniai namai, ko gero, yra patys sandariausi namai Lietuvoje. 
Išjungus šildymą namas atvėsta tik per 2-3 dienas. Protingai suprojektuoti namo atitvarų mazgai išvengiant šalčio tiltų ir užtikrinant aukštą sandarumo lygį.
Rekuperacinė vėdinimo sistema su 95% naudingumo koeficientu užtikrina mažus šilumos nuostolius. Namuose diegiame naujausios ir patogiausios inžinerinės sistemos.
Esame pastatę daugiau nei 200 skydinių namų Lietuvoje ir Europoje. Suteikiame 5 metų garantija visiems darbams, 10 metų garantija namui (konstruktyvui). Dirbame nuo vizijos iki paskutinio padėto akmenuko kieme. Jums nereikės ieškoti jokių kitų specialistų. Turime 30 skirtingų namų projektų įvairių dydžių, tad projektavimas Jums nieko nekainuos!Jei netiks nei vienas mūsų namo dizainas, mielai Jums suprojektuosime namą pagal Jus nuo 60 iki 300 kv.