Rašykite mums
info@NTgidas.lt
Vilniaus biuras
+370 613 18888
NTgidas.lt FacebookeNTgidas.lt YouTube kanalas

 

  Technologijos paaiškinimas

  

Namų statymo pavyzdžiai

 

 

Izoliacinės medžiagos PIR atsparumas degimui

 

Norimą nam galime pastatyti Jūsų pasirinktoje

vietoje per 3-4 mėnesius.

Jei sklype nėra dujų , tokio namo šildymas elektra kainuos ypač pigiai.

Kokybiškas namas - ilgai išliekamoji ekonominė vertė. Įsigaliojus įstatymui, kad parduodant namą, Jums reikės daryti sandarumo testą, turėdami mūsų pastatytą namą, galėsite būti ramūs, namas išliks kokybiškas ilgą laiką. 

Statant M-PIR namus, naudojama tik sertifikuotos medžiagos bei žmogui ir gamtai nekenksmingos medžiagos
 Ši technologija yra pelniusi ne vieną apdovanojimą už patikimumą, tvirtumą ir aplinkai draugiškas medžiagas bei atliekas. Namuose diegiame filtruojančią orą cirkuliacinę sistemą, kuri apsaugo vidaus orą nuo laikimo aplinkoje atsiradusio kenksmingo oro (pvz, žiemą kaimynas kurena anglis, yra smogas žiemą)
Mūsų namų šildymui nereikalingos jokios katilinės ar pečiai. Mūsų namuose diegiamos naujausios  šilumos siurbliai oras-vanduo, kurie ne tik ekonomiškai šildo Jūsų namą bet ta pati sistema veikia kaip ir kondicionierius vasarą. Lengvas plieno karkasas – tvirta ir patikima konstrukcija, kuriai gaminti naudojamas konstrukcinis plienas su takumo riba nuo 350 iki 550 MPa. Antikorozinė cinkuota danga (275 gramai 1 kv. m., cinko danga su aliuminio ar magnio priedais) užtiktina metalo apsaugą nuo rūdžių ilgą konstrukcijos eksploatavimo laiką.
Statydami namą, mes suprojektuosime jį taip, kad džiaugsitės ne tik pietų saule svetainėje bet ir gražiais vaizdais pro langus t.y namą sklype galėsime projektuoti ir sukioti kaip Jūs norėsite. gera namo vidinė izoliacija (sandarumas) užtikrina minimalius šilumos nuostolius.
Kadangi namo sienos neakumuliuoja šilumos, tokį namą galima visą vos per pusvalandį ( tuo tarpu mūrinį iki 48 valandų) Rekuperacinė vėdinimo sistema su 95% naudingumo koeficientu užtikrina mažus šilumos nuostolius.
Metalas pasižymi itin aukštais atsparumo ugniai parametrais. Patirtis bei kruopščiai suplanuotos detalės leidžią pasiekti aukštą kokybę per trumpą laiką.
Namuose diegiame naujausios ir patogiausios inžinerinės sistemos. Per 22 metus esame pastatę daugiau nei 200  namų Lietuvoje ir Europoje.  Suteikiame iki 20 metų garantijas.