Rašykite mums
info@NTgidas.lt
Vilniaus biuras
+370 613 18888
NTgidas.lt FacebookeNTgidas.lt YouTube kanalas

SIPS technologijos A+  energinės klasės EKO-IŠMANIEJI skydiniai namai

 

Didžiuojamės galėdami pristatyti analogų Lietuvoje neturinčius kokybiškus, išskirtinius bei šiltus SIPS skydinius namus. 10 metų statybų patirtis, daugiau kaip 200 pastatytų namų Lietuvoje ir Europoje, profesionali mūsų komanda padės JUMS sukurti JŪSŲ svajonių namus.

 

 

 

80% JAV rinkos sudaro tokie namai
70% Švedijoje
55% Jungtinėje Karalystėje
95% Kanadoje


LIETUVOJE PLANUOJAMA KAD VISI NAMAI IR BUTAI NUO 2016 m. PABAIGOS PRIVALĖS BŪTI A KLASĖS, O NUO 2020 m. -  A+ .
TAD JUMS PRISTATOME ATEITIES EKO-IŠMANIUOSIUS NAMUS!

 

ISTORIJA:     
      Modernus gyvenamasis namas turi būti ne tik tvirtas bei ilgaamžis, bet ir šiltas, ekonomiškas, energijos sąnaudų atžvilgiu palaikantis komfortišką patalpų klimatą, tiek šaltuoju metų laiku, tiek vasarą. Renkantis statybos technologiją, nepriklausomai nuo būsimo namo dydžio, didelę įtaką turi atliekamų darbų kaina ir operatyvumas. Visa tai lengvai suderinama statybai naudojant tik SIP skydus.
      Skydai su viduje integruota termoizoliacine medžiaga buvo pradėti gaminti (JAV apie 1930-uosius metus) ir iki šiol yra gana plačiai naudojami visame pasaulyje. Pirmąjį namą pagal SIP technologiją JAV pastatė garsus amerikiečių architektas Frank Lloyd Wright. Iš tokių skydų statomi įvairūs gyvenamieji namai, visuomeniniai, komerciniai pastatai. Ši technologija palaipsniui išpopuliarėjo Kanadoje, Rusijoje ir daugelyje kitų Europos šalių. Beje, NovaSip plokščių elementai naudoti ir operos teatro Osle bei „Saxo" banko Kopenhagoje statyboje. Namai, pastatyti naudojant SIP technologiją, dažnai vadinami "Kanadietiškais“, kadangi būtent iš šios šalies, SIP pasiekė mūsų rinką.
STATYBOS TERMINAI:
     Mūsų namų statymo logistika yra kruopščiai suplanuota. 50 proc, reikalingos namo kontrukcijos yra pagaminama mūsų gamykloje, kol yra daromi pamatai sklype. Pamatų išliejimas trunka 6-8 dienas. SIPS skydų pagaminimas ir išpjaustymas, pagal 80-300 m2 ploto namo brėžinius, užtrunka iki 5 dienų.
SIP namo statymas pagal projektą (1 mėn. nuo projekto pradžios)
SIP namo statymas pagal projektą (po 2 mėn. nuo statybų pradžios )
      Namo pagrindinės kontrukcijos  sumontavimas trunka iki  1 mėnesio. Stogo uždengimas, priklausomai nuo stogo sudėtingumo, užtrunka 6-12 dienų. Namo fasado apdaila, priklausomai nuo pasirinktų apdailos medžiagų, užtrunka apie 14 dienų. Elektros instaliacijos, santechnikos, kanalizacijos išvedžiojimas - 14-20 dienų. Visa tai daroma kartu su fasado apdailos darbais. Gipso kartono montavimas, sienų paviršiaus paruošimas (plytelių, tapetų klijavimui) užtrunka 14-20 dienų. Taigi, Jūsų namas bus baigtas vos per 2,5-3 mėnesius, liks tik vidinė apdaila!
     Statybos gali vykti bet kuriuo metų laiku, kadangi montuojant namą iš SIP skydų nenaudojami užšąlantys komponentai. Tokius namus montuojame ištisus metus, išskyrus atvejus, kai oro temperatūra žemesnė nei  -10°C. SIP Skydai yra atsparūs įvairiems išoriniams aplinkos veiksniams, taip pat tokiems kaip pelėsis ar grybelis. Dėl aplinkos ir sveikatos saugos, SIP skydai yra naudojami įrengiant visų tipų pastatus, kadangi  jie nepalieka statybos atliekų ir neskleidžia jokių alergiją sukeliančių medžiagų.
    SIP skydų konstrukcijos yra ypač tvirtos, tai užtikrina speciali technologija, naudojama klijuoti OSB plokštes su neoporu, išbandyta specialistų visame pasaulyje. Tai garantuoja Jūsų namo ilgaamžiškumą ir kaip vėliau pamatysite  pjūvyje, pagrindinė namo konstrukcija niekada neperšala ir nedrėgsta.
    Gaminant SIP skydus naudojamos laiko patikrintos medžiagos, tokios kaip  OSB 3 ir neoporas, klijuota ar kalibruota džiovinta mediena, Pravartu žinoti, jog SIP skydas yra papildomai apsaugotas iš abiejų pusių: iš lauko – papildomu neoporu sluoksniu + fasado apdaila, iš vidaus - gipso kartono (+ gali būti 5 cm neoporas). Todėl skydas neturi jokio tiesioginio kontakto su aplinka. Galime drąsiai teigti, kad toks namas jums tarnaus 100 metų ir daugiau!

 

                           Mūsų namų sienos pjūvis. Ši mūsų patentuota technologija apsaugo namą nuo drėgmės bei šalčio tiltų. Namas išlieka sandarus ir šiltas per visą jo gyvavimo istoriją.
Strukturinės izoliuojančios panelės – skydai ( angliškai SIPS panels). Tai daugialypis statybinis namo komponentas pagamintas iš šiltamosios medžiagos (neoporo) ir iš abiejų pusių priklijuotos OSB 3 plokštės.

OSB ( orentuotų skiedrų plokštė) – sukurta iš butinybės atrasti kokybišką medienos pakaitalą (mediena sudaro 90 proc.) kaip konstrukcinį elementą, išlaikant visas geriausias medžiagos savybes bei ištobulinant atsparumą lenkimui, apkrovai bei drėgmei. OSB plokštės yra gaminamos naudojant 99 proc. natūralias medžiagas ir dervas, todėl OSB yra lyderis pasaulyje pagal kokybę.
Neoporas – grafitu praturtintas polisterinis putplastis – tobulesnė tradicinio baltojo polistireninio putplascio atmaina. Nuo tradicinio baltojo jis skiriasi tik tuo, kad turi 25% mažesnį šilumos laidumą. Todel naudojant neoporą sienų storis yra sumažinamas iki 25% išlaikant A+ klasei reikalingą sienų šilumos laidumo koeficientą.
 Neoporas netirpsta vandenyje, nepūva, neskleidžia mikro dalelių, nedūla, yra atsparus senėjimui, todėl nei Jūsų namai, nei aplinka nebus užteršta kenksmingomis medžiagomis.

 

MŪSŲ SKYDINIŲ NAMŲ PRIVALUMAI

 • SIPS skydiniai namai iki 7 kartų tvirtesnis ir sanderesni už įprastus karkasinius namus ir 2 kartus tvirtesni nei mūro blokelių namai. Video galerijoje ieškokite video, kuriame 6 aukštų skydinis namas atlaiko 7 balų žemės drebėjimo testą.

 • SIPS skydinė technoligija ( Išskirtinai sandarus, šiltas, ilgaamžis namas). 95%. tokio tipo namų yra statoma Kanadoje, 60% UK, 70% Skandinavijos šalyse. Anglų kalba ieškokite informacijos: SIPS panel houses.

 • SIP skydiniai namai daug kartų tvirtesni ir sandaresni už įprastus karkasinius pastatus ir jie neturi karkasiniams namams būdingo vaikščiojimo, todėl fasadą galima apdirbti kaip ir įprastą mūrinį;

 • Sienos niekada neperšala, nekaupia drėgmės kaip mūriniame name.

 • Mūsų skydiniai namai yra tvirtesni už daugumą šiuolaikinius blokelinių namų.

 • A arba A+  energinė namo klasė. (Sienų varža: 9,6, stogo: 11,3,  grindų: 8,3 ).

 • Išjungus šildymą namas atvėsta tik per 2-3 dienas.

 • Langai Komerling 88+ (skirta pasyviam namui), A+ klasės durys. 

 • Pagrindinė namo apšiltinimo medžiaga: neoporas.

 • Esame vieninteliai, kurie Lietuvoje patys gaminame visą namo konstruktyvą - skydus, bei prižiūrime jų kokybę.

 • Mediena: sertifikuota džiovinta-kalibruota arba klijuota.

 • Šildymo išlaidos šaltuoju laikotarpiu: apie 25 Eur per mėnesį (80 kv. namui) !!

 • Namą galime pastatyti tiek su daline apdaila, tiek pilnai įrengti.

 • Name išvedžiota rekuperacijos sistema visuose kambariuose – tai šviežias oras visa parą nedarinėjant langų ar durų ir neprarandant namo viduje esančios šilumos.

 • Mūsų namų šildymui nereikalingos jokios katilinės ar pečiai. Mūsų namuose diegiamos naujausios japonų Mitsubishi electric technologijas - šilumos siurbliai oras-oras arba oras-vanduo, kurie ne tik ekonomiškai šildo Jūsų namą bet ta pati sistema veikia kaip ir kondicionierius vasarą bei oro filtravimo sistema.

 • Visas namo šildymas žiemą bei vėsinimas vasarą yra valdomas per Jūsų išmanųjį telefoną arba yra programuojamas pulteliu!

 • Taip pat savo telefone galite stebėti namo viduje esančio CO2 koncentraciją, deguonies kiekį, drėgmę, garso lygį bei temperatūrą.

 • Galite rinktis namo apdailą: tinką, termo medieną, natūralaus skalūno ar kitą.

 • Norimą namą galime pastatyti Jūsų pasirinktoje vietoje per 3 mėnesius. 

 • 5 metų garantija visiems darbams, 10 metų garantija skydams (konstruktyvui)

 • Esame pastatę daugiau nei 150 skydinių namų Lietuvoje.

 • Turime 15 skirtingų namų projektų įvairių dydžių, tad projektavimas Jums nieko nekainuos!

 • Jei netiks nei vienas mūsų namo dizainas, mielai Jums suprojektuosime namą pagal Jus nuo 60 iki 300 kv.